fitnes

Zabieg polega na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, zwiększając objętość tkanek miękkich w miejscu, gdzie jest widoczny ubytek tkanki tłuszczowej. Skóra wraz z wiekiem staje się wiotka i mniej elastyczna.

Nasze diety i poradniki to idealne propozycje dla kobiet, które chcą rozpocząć zdrowy tryb życia oraz czuć się fantastycznie każdego dnia. Zamiast zamartwiać się drobnymi mankamentami urody - warto rozważyć szybką wizytę, która błyskawicznie pomoże nam zredukować zmarszczki, ujędrnić i poprawić wygląd skóry. Drugą, dużo ważniejszą - jest zwiększenie pewności siebie i fantastyczne samopoczucie od rana do wieczora.

Oczywistą rzeczą jest poprawa wyglądu i pozbycie się mankamentów ciała, które od zawsze nam przeszkadzały. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest dużo bardziej bezpieczny i mniej inwazyjny niż ten z użyciem botoksu. Jest to więc całkiem inna substancja innym sposobie działania i przeznaczeniu.

Jej działanie polega na osłabieniu bądź całkowitym przerwaniu przewodnictwa nerwowego mięśni. Jako, że jest to substancja naturalnie występująca w naszym ciele, jest uznawana za w pełni bezpieczną. Obecnie żadne badania nie potwierdzają występowania alergii po zabiegu z użyciem kwasu.

Po użyciu kwasu hialuronowego u niektórych osób może wystąpić lekkie zaczerwienienie i niewielki obrzęk utrzymujący się do dwóch dni. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - podejmie decyzje zastosowaniu mocniejszego środka znieczulającego. Przed każdym zabiegiem lekarz przeprowadzi z Toba wywiad.

W zależności od miejsca, zabieg trwa pomiędzy 30 a 90 minut. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, stosowanej diety, wieku, rodzaju i miejsca zabiegu. Efekty zabiegu utrzymują się pomiędzy 6 - 18 miesięcy.

By zobaczyć pełen efekt zabiegu trzeba poczekać około dwóch tygodni - gdy żel zwiąże wodę, wypełni i ułoży się w tkankach. Przyspiesza gojenie ran, łagodzi podrażnienie oczu, jest używany jako suplement przy leczeniu chorób stawów. Olbrzymią zaletą zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego, jest to, że od razu po zakończeniu możesz normalnie funkcjonować i wrócić do pracy.

Zabieg poprawia wiązanie wody w skórze, a co za tym idzie - zwiększa jej objętość, widocznie redukując zwiotczenie. Głównym zadaniem takiego zabiegu jest uzupełnienie niedoboru kwasu w wybranym miejscu. Niestety, wraz z wiekiem wstępują jego niedobory: skóra staje się sucha, wiotczeje i pojawiają się na niej zmarszczki.

Przez dwa tygodnie po zabiegu nie powinno się również opalać ani chodzić do sauny Konieczne jest picie dużych ilości wody. Wszystko przez to, że cząsteczku kwasu są po prostu za duże, aby mogły z łatwością przeniknąć przez komórki naszej skóry. Według ekspertów, bezpośrednie wstrzykiwanie HA daje wiele lepsze efekty niż stosowanie go zewnętrznie na skórę.

Tworzy też powłokę ochronną na naszej skórze, która zapobiega utracie wilgoci, przez co możemy dłużej cieszyć się jędrną, miękką i piękną skórą. Nic więc dziwnego, że w kosmetykach stanowi najbardziej wartościowy składnik nawilżający. W takiej formie od dawna stosowany jest w medycynie i kosmetologii.

Przed wyborem lekarza można sprawdzić czy jest on lekarzem certyfikowanym. Wstrzymać się od jego stosowania powinny również osoby będące w ciąży. Z odmładzania za pomocą kwasu hialuronowego nie powinny korzystać osoby cierpiące na stany zapalne skóry, cukrzyce, alergie i opryszczkę.

Efekty zauważalne będą od razu i utrzymają się ok 8-12 miesięcy.